banner277
banner264

Bahri İşer, Başkan Adayı oldu

Tire Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda 20 yılı aşkın süredir yöneticilik yapan Bahri İşer, Ocak ayında yapılacak olan oda seçimlerinde Başkan Adayı olduğunu açıkladı.

banner288
Bahri İşer, Başkan Adayı oldu
banner291

Önümüzdeki ay seçimlere gidecek olan Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda sıcak bir gelişme yaşandı. Tire Sanayi Sitesi’nde oto boyacılığı yapan ve aynı zamanda 20 yılı aşkın süredir Esnaf Odası’nda yöneticilik yapan Bahri İşer, yeni dönem için başkan adayı olduğunu açıkladı. Seçimlere birlikte katılacağı yol arkadaşlarını da belirleyen Bahri İşer, listesinin yüzde 80’inini gençlerden oluşturdu. Bir süredir adaylığı ve yol arkadaşlarıyla ilgili çalışmalar yapan İşer, yönetim ve denetim kurulunda bulunan isimleri de tek tek açıkladı.

“SÖZ VERDİK, SÖZÜMÜZÜ TUTTUK”

Adaylığıyla ilgili açıklamalarda bulunan Bahri İşer, yeni dönemde gençlerle birlikte yol yürümek istediğini belirtti. İşer açıklamalarını şu cümlelerle sürdürdü;

“Uzun zamandır adaylığımızla ilgili istişarelerde bulunuyorduk. Aday olmaya ilk karar verdiğimde listemizi genç isimlerden oluşturmaya söz vermiştik. Bugün bu sözümüzü tuttuk ve listemizin neredeyse tamamını genç esnaflarımızdan oluşturduk. Yeni dönemde esnaflarımızın talepleri doğrultusunda odamızı en iyi şekilde yönetmeyi, esnaflarımızı da en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz. Şu anda seçim sürecine girmiş bulunuyoruz. Bu süreçte birlikte yol yürüdüğüm tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Seçime katılacak olan diğer adaylarımıza da başarılar diliyorum. Seçim günü sandıktan çıkan sonuç ne olursa olsun kazanan odamız olsun, kazanan Tiremiz olsun.”

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

Ahmet Hakan Kurtça, Fehmi Geçgin, Faruk Kılınç, Ahmet Hanaylıu, Saim Söylemez, Halil Binel Mehmet Baysal, Murat Maltepe

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

Halil İbrahim Eryılmaz, Berkay Koska, Birgül Karaca, Ömer Şengül, İbrahim Parmak, Hasan Aytoğdu, Özgür Ozan Dönmez, Saim Mertol, Bilal Akarsu

DENETİM KURULU ASİL ÜYELER

Uğur Küçükoğlu, Mustafa Hadimlioğlu, Atakan Bozbey

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER

Temel Ödemiş, Ali İhsan Eroğlu, Levent Kurt

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274