banner277
banner264

Ak Parti İlçe Teşkilatı’ndan Kutlu Doğum Programı

Ak Parti Tire İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği Kutlu Doğum Programı’na çok sayıda partili ve vatandaş katıldı. Semazen gösterileri ve ilahi konserlerinin yer aldığı program büyük ilgi gördü.

banner288
Ak Parti İlçe Teşkilatı’ndan Kutlu Doğum Programı
banner291

 

Ercan ÇELİK

 

Ak Parti Tire İlçe Teşkilatı’nın her yıl özel bir programla kutladığı, Kutlu Doğum Haftası’nın şimdiye kadarki en geniş kapsamlı program, geçtiğimiz Cuma akşamı gerçekleştirildi. Tire Kardelen Kır Düğün Salonu’ndan gerçekleştirilen programa yaklaşık bin kişi katılırken, program Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Daha sonra Şiir dinletisi yapıldı. Peygamber Efendimizin hayatından kesitler anlatıldı ve unutulan sünnetler hatırlatıldı.

Ünlü ilahi sanatçısı Murat Anlar’ın o güzel sesinden söylediği ilahiler, ve semazen gösterisi davetlileri mest ederken, Ak Parti Tire Gençlik Kolları Başkanı Efdal Gül’ün seslendirdiği “Dua” isimli şiir ise büyük alkış aldı.

Kutlu Doğum Programına Ak Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Adil Yüksel, Tire İlçe Başkanı Mehmet Çeltikcoğlu, Kadın Kolları Başkanı Meral Ünalan, Gençlik Kolları Başkanı Efdal Gül, İzmir İl Yöneticileri, Tire Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274