banner277
banner264

Tire Ticaret Odası'ndan, Kaymakam Çobanoğlu’na ziyaret

Geçtiğimiz ay Tire’de temeli atılan yüksekokul yerleşkesinin Tire’ye kazandırılması sürecinde büyük çaba gösteren Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu’na teşekkür eden Tire Ticaret Odası yöneticileri, Kaymakam Çobanoğlu’nu makamında ziyaret etti.

banner288
Tire Ticaret Odası'ndan, Kaymakam Çobanoğlu’na ziyaret
banner291

Tire Organize Sanayi Bölgesi, Tire Belediyesi, Ege Üniversitesi ve Tire Kaymakamlığı’nın da dahil olduğu uzun sürecin ardından geçtiğimiz ay organize sanayi bölgesi içinde Ege Üniversitesi Tire Kutsan Meslek Yüksekokulu yerleşkesi için temel atıldı. Buradaki okulda, organize sanayideki fabrikalar için ara eleman yetiştirilmesi hedefleniyor. Başarıyla tamamlanan sürecin ardından Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı ve Meclis Başkanı Agah Yalgın, Kaymakam Çobanoğlu’nu makamında ziyaret ederek, okulun Tire’ye kazandırılmasındaki çabaları için Kaymakama teşekkür ettiler.

BAŞKAN DELİKANLI TEŞEKKÜR ETTİ

Konuyla ilgili açıklama yapan Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı, “Tire Ticaret Odası olarak eğitimin ve üretimin her zaman yanındayız. Bu anlamda faaliyetlerimizi sürekli olarak sürdürmekteyiz. Organize sanayimizde faaliyet gösteren fabrikalarımızın ara eleman sorununu çözebilecek bu yüksek okulun Tire’ye kazandırılmasında emeği geçen başta Sayın Kaymakamımız Fatih Çobanoğlu olmak üzere tüm paydaşlara Tire adına teşekkür ediyorum.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2021, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275