banner277
banner264

Tire MHP'den teröre karşı sert açıklama

banner288
Tire MHP'den teröre karşı sert açıklama
banner291

tire-mhpMHP Tire İlçe Başkanı Bayram Demirel son günlerde artan terör olayları ve şehit haberleri ile ilgili sert açıklamalarda bulundu.

Ahmet ŞENKİ / Yerel Güç Gazetesi

İzmir ,Gaziantep, Hakkari derken artan şehit haberleri MHP Tire İlçe Başkanı Bayram Demirel’in sabrını taşırdı.

Son günlerde ülke genelinde artan terör olayları ve şehit haberlerine Bayram Demirel’den büyük tepki geldi. “Askerimize, polisimize ve sivil vatandaşlarımıza yönelik saldırılar da sabrımızı iyiden iyiye taşırmıştır. Terör artık Ramazan, Bayram hiçbir şey dinlemiyor. Çocuktan büyüğe herkesi hedef alıp katlediyor. İçimiz acıyor, yüreğimiz yanıyor.” diyerek sözlerine başlayan Demirel ‘’ Gözleri kör vicdanı mühürlü olanlar var Irak fırça çekiyor, İran posta koyuyor, Suriye uçağımızı düşürüyor. PKK yol kesip vatandaşlarımızı kaçırıyor. Her gün şehit haberleri ile uyanıyoruz. Ülkemizin 10 yılda geldiği nokta budur. Unutmayalım ki İstiklal Marşımız ‘Korkma’ diye başlıyor.’’ dedi.

 

Son olarak bir açıklamada daha bulunan Bayram Demirel terörle mücadele politikasının bir kez daha gözden geçirilmesi gerektiğini vurgularken, “Bayram demeden, kadın, çocuk, yaşlı, genç ayrımı yapmaksızın saldırılarını adeta bir katliama dönüştürecek kadar gözünü kan bürümüş vatan hainlerini nefretle lanetliyoruz.’’ şeklinde konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276