banner277
banner264

Kentsel dönüşüm süreci işliyor

Geçtiğimiz gün belediye gösteri salonunda yapılan toplantı sonrasında, projenin ilk aşaması olan ‘anlaşma görüşmeleri’ için startın verildiği “Kentsel Dönüşüm ve Yenilme” projesinde Tireli vatandaşlarla yoğun tempoda uzlaşma...

banner288
Kentsel dönüşüm süreci işliyor
banner291

Geçtiğimiz gün belediye gösteri salonunda yapılan toplantı sonrasında, projenin ilk aşaması olan ‘anlaşma görüşmeleri’ için startın verildiği “Kentsel Dönüşüm ve Yenilme” projesinde Tireli vatandaşlarla yoğun tempoda uzlaşma arayışları sürüyor.

Kamuran KIZILBOĞA / Büyük Tire Gazetesi

Çalışmalar için Belediye giriş katında kurulan irtibat masalarında çalışan Ankara İmar firması personeli, geride kalan iki günlük sürede yaklaşık 100 vatandaşa projeyi tüm ayrıntıları ile anlatma, vatandaşların sorularına cevap bulma fırsatı buldular. İlk günlerde vatandaşın daha çok konu hakkında bilgi aldığını ifade eden uzmanlar, buna rağmen birkaç kişiyle anlaşma sağladıklarını belirttiler. Bazı kişilerle defalarca görüşeceklerini, bu görüşme trafiği konusunda deneyimli olduklarını ifade eden çalışanlar, sürecin bir ay belki de daha fazla sürebileceğini belirterek, herkesi ayrıntılı bilgi almaya çağırdılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276