banner277
banner264

Apollo'da Armağan rüzgarı esti

Geçtiğimiz gece, Tireli organizatör Muzaffer Baybars’ın organize ettiği halk konseri için Tire’ye gelen pop star Armağan, konser sonrası gittiği Tire’nin seçkin mekanlarından olan Apollo Kafe ve Bistro’da ikinci bir heyecan rüzgarı...

banner288
Apollo'da Armağan rüzgarı esti
banner291

Geçtiğimiz gece, Tireli organizatör Muzaffer Baybars’ın organize ettiği halk konseri için Tire’ye gelen pop star Armağan, konser sonrası gittiği Tire’nin seçkin mekanlarından olan Apollo Kafe ve Bistro’da ikinci bir heyecan rüzgarı daha estirdi.

Geçtiğimiz gece, Tireli organizatör Muzaffer Baybars’ın organize ettiği halk konseri için Tire’ye gelen pop star Armağan, konser sonrası gittiği Tire’nin seçkin mekanlarından olan Apollo Kafe ve Bistro’da ikinci bir heyecan rüzgarı daha estirdi. Saat 21:45 gibi Apollo’da sahne alan pop star Armağan, güzel sesiyle hayranlarına çok sayıda şarkı seslendirdi ve unutulmaz bir gece yaşattı. Girişin ücretli olduğu gecede Apollo’yu dolduran çok sayıda Tireli program boyunca; kimi  zaman yerinde duramadı, kimi zaman ise eşlik ettiği duygusal şarkılarla duygu dolu anlar yaşadı.

Emine TOKTAŞ / Büyük Tire Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275