banner277
banner264

Ak Gençliğin bu seferki durağı Eğridere

Yerel seçimlere 2 yıla yakın bir süre olmasına rağmen köy gezilerine başlayan ve bu güne kadar birçok köye giderek ziyaretlerde bulunan AK Parti Tire İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları üyeleri, önceki akşam da rotalarını Eğridere...

banner288
Ak Gençliğin bu seferki durağı Eğridere
banner291

Yerel seçimlere 2 yıla yakın bir süre olmasına rağmen köy gezilerine başlayan ve bu güne kadar birçok köye giderek ziyaretlerde bulunan AK Parti Tire İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları üyeleri, önceki akşam da rotalarını Eğridere Köyü’ne çevirdi.

Kamuran KIZILBOĞA / Büyük Tire Gazetesi

Eğridere Köy Meydanı’nda köy muhtarı ve köylülerle bir araya gelen AK Gençlik üyeleri, iktidarları döneminde geçen Türkiye’nin son 10 yılını değerlendirdi ve öncesi ve sonrası ile Türkiye analizinde bulundu.  AK Partili gençler, iktidarlarının gerçekleştirdiği ve hala devam eden hizmet çalışmaları hakkında da köylü vatandaşlara sinevizyon eşliğinde bilgiler sundu. 20 Mayıs Pazar akşamı gerçekleşen ve yoğun bir kalabalığın aralıksız bir şekilde ve dikkatlice dinlediği sunumlarda anlatılanlar arasında “4+4+4 eğitim sistemi”, “İzmir Expo 2020 adaylığı”, “Tire’ye kazandırılan yatırımlar” gibi konular da yer aldı. AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Efdal Gül’ün yanısıra Hasan Büyükelyas, Hasan Ertaş, Murat Appan ve Nihat Maltepe isimli üyelerde kısa kısa sunumlarda bulundular. AK Gençlik üyeleri, Eğridere’de gördükleri ilgiden memnun kaldıklarını ifade ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275