banner277
banner264

Merkez Menderes velileri, çayda buluştu

Tire Merkez Menderes İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından organize edilen birlik beraberlik ve kaynaşma çayında veliler ve öğrenciler hoş saatler geçirirken eğlenmeyi de ihmal etmedi.

banner288
Merkez Menderes velileri, çayda buluştu
banner291

Tire Merkez Menderes İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından Tuğra Kafe’de kaynaşma çayı düzenlendi. İlginin ve katılımın oldukça yüksek olduğu  programa Okul Müdürü Mustafa Koçoğlu, öğretmenler ve veliler katıldı. Açılış konuşmasını yapan Tire Merkez Menderes İlkokulu Okul Müdürü Mustafa Koçoğlu, “Düzenlenen kaynaşma çayında  organizasyonu gerçekleştiren Okul Aile Birliği yönetimine ve emeği geçen  öğretmen ve  öğrenci velilerimize teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin okulumuza getirdiği başarıda  öğretmen ve velilerimizin ortak katkısı vardır. Okulunu her daim sahiplenen bu kadar değerli insanlar olmaya devam ettiği müddetçe başarılarımızın sayısı da artmaya devam edecektir” dedi.


Okul Aile Birliği Başkanı Reyhan Dolumay, “Gönüllülük esasıyla çalışan birliğimiz, okul ile aile arasında bütünleşmeyi gerçekleştirmek, eğitim ve öğretimi geliştirici faaliyetleri desteklemek, okulun ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır. Böyle fedakâr öğretmenler, veliler ve okul yönetimine sahip olduğumuz için üstesinden gelemeyeceğimiz, aşamayacağımız problem olmadığına inanıyorum” dedi.
  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276