banner277
banner264

Bayanlar kahvaltıda buluştu

Tire Dört Eylül Ortaokulu, Okul Aile Birliği yönetimi tarafından; kaynaşma, dayanışma, tanışma ve birlik-beraberlik ruhu oluşturma amaçlı organize edilen öğrenci annelerine yönelik kahvaltı ve eğlence etkinliği, Tuğra Kafe ve Kahvaltı Salonu’nda yapıldı.

banner288
Bayanlar kahvaltıda buluştu
banner291

 Tire Dört Eylül Ortaokulu, Okul Aile Birliği yönetimi tarafından; kaynaşma, dayanışma, tanışma ve birlik-beraberlik ruhu oluşturma amaçlı organize edilen öğrenci annelerine yönelik kahvaltı ve eğlence etkinliği, Tuğra Kafe ve Kahvaltı Salonu’nda yapıldı.Çok sayıda bayanın katıldığı kahvaltılı, eğlenceli etkinlikte önce güzel sohbetler eşliğinde kahvaltılar yapıldı. Cumartesi günü, baharı andıran güzel bir havada Tuğra Kafe’nin nezih ortamında gerçekleşen etkinlik daha sonra bayanların pistte dans etmeleri ve eğlenceli anlar geçirmeleri ile devam etti.

Okul Müdür Yardımcısı Çiğdem Baltacı’nın da katıldığı etkinlikte, Okul Aile Birliği Başkanı Fadime Duran ve yönetimde yer alan isimler; Arzu Dolmacı, Öznur Büyükdağ, Hülya Doğan Dağdöven, Efsun Kanal ve Kadiye Sert katılımcılarla yakından ilgilendi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2016, 08:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275