banner277
banner264

Başkan Duran’dan TİREDAK’a destek

Tire Doğa Sporları Kulübü Başkanı Zafer Taşkıranlar, şenlik için Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’dan destek istedi. Başkan Duran, destek sözü verdi.

banner288
Başkan Duran’dan TİREDAK’a destek
banner291

Ercan ÇELİK

Tire Doğa Sporları Kulübü (TİREDAK) 14 – 15 Mayıs 2022 tarihlerinde Tire’de Arap Pınarı Mesire Alanı’nda gerçekleştirecekleri şenlik için hazırlıklara başladı. Bu kapsamda Kulüp Başkanı Zafer Taşkıranlar, yöneticiler Cahit Tokmakçı ve Refah Ayyıldız, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ve Belediye Kültür Müdürü Duygu Eskiyörük ile bir araya geldiler. Gölet alanındaki çalışmaları takip eden Başkan Duran’ı ziyaret eden TİREDAK yöneticileri, yaklaşan şenlikle ilgili bilgi verdiler ve belediyenin desteğini istediler. Başkan Salih Atakan Duran, TİREDAK’a destek sözü verdi.

“TİRE’NİN GÜZELLİKLERİ TANITILIYOR”

2012 yılında başlattıkları ve bu yıl 9’uncusunu gerçekleştirecekleri Tire Güme Dağcılık ve Kültür Şenlikleri’nin salgın sebebiyle 2 yıldır yapılamadığını hatırlatan Kulüp Başkanı Zafer Taşkıranlar, “Bu yıl şenliğimizin tekrar hayata geçirmek istiyoruz. Yaptığımız etkinlikler sayesinde ilçemize çok sayıda dağcılık ve doğasever kulüpler geliyor. Hem ilçemizin doğası ve güzellikleri tanıtılıyor hem de esnafımız kazanıyor. Bu yoğun çalışma içerisinde bizlere zaman ayıran, projelerimizi dinleyen ve destek sözü veren Tire Belediye Başkanı Sayın Salih Atakan Duran ve Kültür Müdürü Sayın Duygu Eskiyörük’e teşekkür ediyoruz. Tüm dağcılık ve doğaseverleri de 14-15 Mayıs’taki şenliğimize şimdiden davet ediyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275