banner277
banner264

Yer bildirimi yap, bedava çayı kap

Tire’de bulunan Burger Kıng, Check-in (Yer Bildirimi) yapan müşterilerine ücretsiz çay ikram ederek görülmemiş bir uygulamaya imza attı.

banner288
Yer bildirimi yap, bedava çayı kap
banner291

Ergün ÇELİK

Açılışının ardından 4 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen, müşterileri tarafından büyük ilgi gören Burger Kıng, Tire’ye ilkleri yaşatmaya devam ediyor. Bünyesinde bulunan 20’yi aşkın uzman personeli ile Tirelilere hizmet veren Burger King, şimdi de Check-in (Yer Bildirimi) uygulaması ile farkını ortaya koyuyor. Burger Kıng’ın “Check-in yapan müşterilerimize çay ikramımızdır” sloganıyla başlattığı kampanya ise misafirlerden büyük ilgi görüyor. Burger Kıng’i tercih eden müşteriler mekana geldiklerinde yer bildiriminde bulunarak ücretsiz çay ikramından faydalanıyor.


KAMPANYALAR BİTMEK BİLMİYOR

Kendi bünyesinde oluşturduğu çeşitli kampanyalarla her zaman müşterilerinin ilgisini kazanmayı başaran Burger Kıng’te kampanyalar adeta bitmek bilmiyor. Son olarak hazırlanan kampanyada ise “Cheesecake artı Kahve’nin fiyatı 5,75 TL’ye indirildi. Burger Kıng’in ayrıcalıklı hizmetlerinden “Paket Servisi” olarak faydalanmak için yapılması gereken tek şey ise 444 54 64 numaralı telefonu tuşlamak. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275