banner277
banner264

Tireli üreticiler, dernek çatısı altında birleşti

Türkiye'nin tarımda gözbebeği olan Tire’de bir araya gelen çiftçiler Tire Çiftçiler Derneği’nin yeni yönetimi ve başkanını belirledi.

banner288
Tireli üreticiler, dernek çatısı altında birleşti
banner291

Derneğin yeni yönetim kurulu başkanı Yalçın Bilgin olurken yönetim kurulunda ise Tire’de farklı bölgelerde faaliyet gösteren üreticiler yer aldı.  

Çiftçi Derneği çalışmaları ile ilgili açıklama yapan Başkan Bilgin; “Derneğimiz bölgemiz çiftçilerine verdiği hizmetlerine devam edecek. Nedir bu hizmetler? En önemlisi desteklemeler konusunda bilgi kirliliğini önlemek amacı ile ilçe tarım personeli dernek üyelerimizin yanında olmaya devam edecek üyelerimizin aklına takılan sorulara personel çözüm bulma noktasında derneğimiz ile ortak çalışmalar yapmaya devam edecek. Derneğimiz kendi himayesinde drone alarak ilaçlama ve diğer konularda üyelerimizin hizmeti için çalışmalar yapmaya devam edecek. Günümüzde bir çok tarımsal  firma tarafından istenen toprak analizini yine ilçe tarım personeli ile  dernek üyelerimize yardımcı olacağız. Türkiye'nin Hollandası diye tabir edilen Tire'de bu  bereketli topraklarda derneğimiz çiftçi kardeşlerimizin her daim hizmetinde olacak.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275