banner277
banner264

Ege Sucukları’ndan Tire’ye 2’nci satış mağazası

Fermente et ve Osmanlı sucuğu, dana salam, sosis ve şiş köfte üretimi yapan firmanın 2’nci satış mağazası Tire Park AVM karşısında törenle açıldı.

banner288
Tire’nin tanınmış firmalarından “Ege sucukları”, satış mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Firma, Tire’de 2’nci satış mağazasını Faik Tokluoğlu caddesi, Park AVM karşısında törenle açtı. Açılışa, Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi, firmanın kurucusu Ali ve oğlu Alper Kasap ile damadı İlhan Ağat ile çok sayıda davetli katıldı. Mağazanın açılış kurdelesini Belediye Başkanı Tayfur Çiçek ve firma sahibi Ali Kasap “hayırlı olsun” dilekleriyle birlikte kesti. Tire’deki modern tesislerinde, fermente sucuk, geleneksel Osmanlı sucuğu, dana salam, sosis ve şiş köfte üretimi yaptıklarını hatırlatan Ali ve Alper Kasap, “Ülke çapında bilinen ve tanınan bir markayız. İhtiyaçlar doğrultusunda yeni satış noktamızı açmaya karar verdik. Yakın gelecekte, bekleme mevkiindeki fabrikamızın önünde et ve süt ürünlerinin satıldığı yeni bir mağaza açmayı planlıyoruz. Geleceğe güvenle bakıyoruz. İlçemize yaptığımız yatırımlarımız devam edecek. www.egesucuklari.com. adresinden online satışlarımız devam ediyor” dedi.

HAKİKİ FERMENTE ET SUCUĞU
1972 yılında, kurulan firmanın deneyimlerini yıllara yayarak, piyasada haklı bir yer edindiğini vurgulayan baba Ali ve oğlu Alper Kasap “bu güne kadar kalitemizden ve geleneksel lezzetimizden asla taviz vermeden yolumuza devam ettik. Katışıksız hakiki et sucuğu yapmaya devam edeceğiz. Sahip olduğumuz Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi (ISO 22000) ile AB standartlarında üretim yapıyoruz. Üretim bandımızı uyguladığımız son sistem teknolojilerle hep standartların üzerinde tuttuk. 44 yıldır değişen sadece teknoloji oldu. Damak tadı ve kalitemiz aynı kaldı. Bu farkı eskiden sadece Tire ve yakın çevresi bilirken, bugün ise tüm Türkiye öğrendi” şeklinde konuştu.YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274