banner277
banner264

Uğur Okulları Tire’ye geliyor!

Uğur Okulları, İzmir’deki 10. Kampüsünü Tire’de açıyor. Yeni eğitim öğretim yılında Tireli öğrencilerle buluşacak olan Uğur Okulları Tire Kampüsü’nün basın lansmanı, Tire’de Ramada Otel’de gerçekleştirildi.

banner288

Ercan ÇELİK

Uğur Okulları Tire Kampüsü’nün basın lansmanı Tire’de Ramada’da gerçekleştirildi. Tire ve bölgedeki basın mensuplarının katıldığı toplantıya Uğur Okulları Genel Müdürü Nil Çiçek, genel müdür yardımcıları Barış Sezgin, Elif Türkay ve Mustafa Çakır, Tire kampüsü kurucu temsilcisi Yıldırım Baytekin ve Tire kampüsü müdürü Emel Okat katıldı.

113 OKULDA NİTELİKLİ EĞİTİM

Toplantıda ilk sözü Genel Müdür Nil Çiçek aldı. 79’u kampüs olmak üzere toplam 113 okulda kaliteli eğitimi öğrencileriyle buluşturduklarını söyleyen Nil Çiçek, sektörde öncü adımlar atmaya devam ettiklerini ifade ederek “Tüm okullarımızda aynı müfredatı, aynı kaynakları, aynı öğretim süreçlerini, aynı projeleri eş zamanlı olarak gözlemleyebilirsiniz. Tüm süreçlerimiz iç denetim birimimiz tarafından denetleniyor. Hem okullarımızda hem kurslarımızda belirlediğimiz bin 269’den fazla iç denetim kriterimiz var. Günümüzün ve geleceğin ihtiyaçlarını göz önünde tutarak her daim kendimizi geliştirmeye açık bir kurum olarak ARGE yatırımlarımızı özenle sürdürüyoruz. ‘Öğretmene yapılan yatırım çocuklarımıza ve geleceğe yapılan yatırımdır’ inancıyla Türkiye genelinde hizmet içi eğitimler düzenliyoruz. İl ve ilçe milli eğitim müdürlükleri, belediyeler ve üniversitelerle iş birliği yaparak kurumumuz dışında da veli, öğrenci ve öğretmen eğitimleri düzenliyoruz. Ayrıca tüm öğretmen ve yöneticilerimize Bahçeşehir Üniversitesinde yüzde 100 burslu yüksek lisans yapma imkanı sunuyoruz” diye konuştu.

TİRE KAMPÜSÜ 692 ÖĞRENCİ KAPASİTELİ

Tire’ye tüm bu eğitim olanaklarına sahip yeni bir eğitim kurumu kazandırmanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Uğur Okulları Genel Müdürü Nil Çiçek, kampüs hakkında şu bilgileri verdi: “Okul öncesi, ilkokul ve ortaokul kademelerinde eğitim verecek kampüsümüzde öğrencilerimize hem fiziki şartları hem de öğretim kadrosu ile mükemmel bir eğitim öğretim hizmeti sunacağız. 30 derslikli, 2 bin 910 metrekare kapalı, 5 bin 25 metrekare açık alana sahip kampüsümüzde STEM laboratuvarı, fizik, kimya, biyoloji laboratuvarları, görsel sanatlar ve müzik Laboratuvarları, kütüphane, toplantı salonu, kapalı spor salonu, basketbol, futbol ve hentbol sahası gibi birçok fiziki olanak yer alıyor. 692 öğrenci kapasiteli yeni kampüsümüzde öğrencilerimizi başarılı bir geleceğe hazırlayacağız. Tire kampüsü, 20222023 eğitim döneminde kesintisiz olarak eğitimle buluşacak. Şimdiden kayıt çalışmalarına ve tanıtımlara başladık." dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2022, 18:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276