banner277
banner264

Torbalı Doğa Koleji ile Tire Ticaret Odası Arasında Protokol

Özel Torbalı Doğa Koleji ile Tire Ticaret Odası arasında indirim protokolü imzalandı.

banner288
Torbalı Doğa Koleji ile Tire Ticaret Odası Arasında Protokol

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında Okulöncesi – İlkokul – Ortaokul - Anadolu Lisesi - Fen Lisesi alanlarında eğitim-öğretime başlamış ve Torbalı’nın en büyük kapalı eğitim ve sosyal alanlarına sahip okul olan Torbalı Doğa Koleji, Tire Ticaret Odası, üyeleri ve onların 1.derecede yakınlarına  %40 Eğitim bursu uygulayacak.


Torbalı Doğa Koleji Kampüs Müdürü Ahmet Tuncay Yapıcı , “Tire Ticaret Odası çalışanları, üyeleri ve onların 1.derece yakınlarına eğitimde %40 burs uygulayacağız. Binamızı inşa ederken geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için bütün ayrıntıları düşündük. Çocuklarımız için akademik alanların yanında sosyal, sanatsal, sportif alanlar oluşturduk. Burası tam anlamıyla bir bilim, sanat ve spor yuvası . “Mutlu çocuk öğrenir.” ilkesiyle yola çıkan Torbalı Doğa Koleji dün olduğu gibi bugün  de eğitim alanında adından söz ettiren bir eğitim yuvası olmaya kararlılıkla devam edecek..Bu eğitim sözleşmesiyle de çocuklarımız %40 Eğitim burslu okumaya başlayacaklar.”

Torbalı Doğa Koleji Kampüs Müdürü Ahmet Tuncay Yapıcı, Torbalı Doğa Koleji ile Tireli anne babaları ve öğrenim görmekte olan çocuklarını bir an önce tanıştırmak istediklerini belirterek “Bu çabamıza verdikleri destekten dolayı Tire Ticaret  Odası Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı’ya teşekkür ediyoruz.” Dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275