banner277
banner264

Tire HEM’de ‘Cilt ve Vücut Bakım Teknikleri’ kursu

Tire Halk Eğitim Merkezi, Torbalı İş- Kur ile ortaklaşa yeni bir meslek eğitim kursunu daha açıyor. Toplam 808 saat sürecek olan kurs; ‘Cilt ve Vücut Bakım Teknikleri’ kursu olacak.

banner288
Tire HEM’de ‘Cilt ve Vücut Bakım Teknikleri’ kursu
banner291
Tire Halk Eğitim Merkezi, son yıllarda Torbalı İş Kur ile birlikte açtığı kurslara bir yenisini daha ekleyecek. Başta gençler olmak üzere Tirelileri iş sahibi yapmayı, istihdamı arttırmayı hedefleyen kurslardan biri olan bu kurs; ‘Cilt ve Vücut Bakım Teknikleri’ kursu olacak.
Katılım gösterecek olan kursiyerleri meslek ve kazanç sahibi yapacak olan kurs eğitimleri, toplamda 808 saat sürecek. Kurs başvurusu yapan isimler arasından, mülakat yoluyla seçilecek olan 25 kişi eğitim görecek.
Açacakları yeni kurs hakkında kısa bir değerlendirme yapan Tire Halk Eğitim Merkezi Müdürü Turhan Eke, “Kursiyerlere kurs süresince Torbalı İş-Kur Şube Müdürlüğünce sağlık sigortaları yapılacak ve günlük 20 Lira cep harçlığı ödenecek. Sadece bayan vatandaşlarımızın katılabileceği kursun, katılım şartları 18 yaşını bitirmiş olmak, en az ilkokul mezunu olmak ve İş-Kur'a işsizlik kaydının yapılmış olması. Merkezimize yapılacak kurs müracaatları 3 Mayıs tarihinde son bulacak." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275