banner277
banner264

TAC Lisesi’nden kurumlara ziyaret

Tire Tac Lisesi ,  2016/2017 eğitim –öğretim yılını sonlandırırken yeni dönem için çalışmalarına başladı. Yaz dönemini yaz kursuyla değerlendirecek olan kurum yeni kayıt dönemi için tanıtımlara başladı. Tire’de eğitime önem veren kurum kuruluşları ziyaret ediyor.

banner288
TAC Lisesi’nden kurumlara ziyaret
banner291

     Önce Tire Kaymakamı Sayın Dr. Hasan Tanrıseven’i ziyaret etti. Kaymakam Tanrıseven : “Tire’de eğitimi kaliteli şekilde sürdüren, Tire’ye başarılarıyla hizmet eden tüm eğitim kurumlarını destekliyoruz.” dedi. 
   Ardından Tire Organize Sanayi  Bölge Başkanı  Galip Kılınç‘ı da ziyaret ettiler. Galip Bey: “Tire’de beyaz yakalılar oldukça fazla ve Organize Sanayi Bölgesi her geçen gün daha da büyüyor, şehir dışından gelecek personelin en büyük endişesi çocuklarına kaliteli eğitim veren kurum bulmak, lise çağında çocuğu olan tüm çalışanlarımıza Tire Tac Lisesi’ne çocuklarını emanet edebileceklerini söyleyeceğini belirtti.”


    Tire Ticaret Odasını da ziyaret eden Tac Lisesi, eğitim alanındaki farklılıklarını, başarılarını anlattı. Tire Ticaret Odası Oda Sicil Memuru Olcay Taşlı: “Üyemiz olan Tire Tac Lisesi, Tire’ye başarılarla hizmet eden bir kurumdur, ziyaretleri için  Tac Lisesi’ne teşekkür ediyoruz.” dedi.
   Tire Süt Kooperatifi ziyaretinde de Tire Süt Kooperatifi, Tire Tac Lisesi’nin eğitim alanındaki   çalışmalarını destekliyoruz mesajı verdi. 


   Kurum ziyaretlerine dair değerlendirme yapan Halka İlişkiler Uzmanı  Zuhal Açıkgöz: “ Tire‘de uzun zamandır eğitime hizmet eden kurumuz ve Tire’de eğitim alanında farklılıklar yaratmaya çalışıyoruz. Hem okul hem dershane olarak hizmet veriyoruz ki 9/10/11 . sınıfları temelden üniversite sınavına hazırlıyoruz, 12. sınıflara da YGS/ LYS eğitimi veriyoruz. Tüm bunlar ziyarette bulunduğumuz kurumlarımıza da anlattık. Bu ziyaretlerde bizleri çok iyi karşılayan başta Sayın Kaymakamımız Hasan Tanrıseven’e , Tire Organize Sanayi Bölge Müdürü Galip Kılınç’a , Tire Ticaret Odası ve Tire Süt Kurumu Personeline teşekkür ederiz. Bundan sonra da kurum ziyaretlerine devam edip eğitim anlayışımızı, başarılarımızı ve farklılığımızı anlatacağız. Bizler de Tac Lisesi’ne Tiremizin tüm kurumlarını bekleriz.”  dedi.   
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274