banner277
banner264

Tire’de rekor asfaltlama: 550 bin m2

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, “3 yıl içinde Tire'de İzmir Büyükşehir Belediyemiz öncülüğünde yaklaşık 550 bin m2 asfaltlama çalışması yaptık.” dedi.

banner288
Tire’de rekor asfaltlama: 550 bin m2
banner291

Tire Belediyesi koordinesinde İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin öncülüğünde başlatılan asfalt hamlesi ilçe genelinde tüm hızıyla devam ediyor. Tire'nin batı girişinde yapılan kavşak çalışmasında sona yaklaşılırken, ekipler asfalt öncesi hazırlık çalışmalarına başladılar. Bir yandan asfalt öncesi hazırlığa devam edilirken, diğer ekipler de Dere Mahallesi Neslihan Caddesi’nde asfaltlama çalışmalarına başladı.

Çalışmalar ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran; " Tire'de Cumhuriyet tarihinin en büyük asfalt hamlesini gerçekleştirmek bizim dönemimize nasip oldu. Normalde kış sezonunda asfalt sezonu kapanır. Biz bu yıl sezonu hiç kapatmadık. Çok soğuk havalar harici çalışmalarımızı sürdürdük. 3 yıl içinde Tire'de İzmir Büyükşehir Belediyemiz öncülüğünde yaklaşık 550 bin m2 asfaltlama çalışması yaptık. Bu çalışma, Cumhuriyet tarihinde bir rekor. Bu kapsamda İzmir Büyükşehir Belediyesi ile uyum içerisinde çalışıyoruz. Destekleri için İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Tunç Soyer'e teşekkür ediyorum. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir kent bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz." Dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bizim cadde de 6 aydır asfaltlanacak yer asfaltlanmadı
Bizim cadde de 6 aydır asfaltlanacak yer asfaltlanmadı - 7 ay Önce

Bizim cadde de 6 aydır asfaltlanacak yer asfaltlanmadı külahıma anlatın.

SIRADAKİ HABER

banner274