banner277
banner264

Tire Belediyesi'nin 2020 Yılı Faaliyet Raporu Kabul Edildi

Tire Belediye Meclisi Nisan ayı olağan toplantısı, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran başkanlığında gerçekleşti.

banner288
Tire Belediyesi'nin 2020 Yılı Faaliyet Raporu Kabul Edildi
banner291

Tire Belediyesi 2020 yılı faaliyet raporu Millet İttifakı paydaşı CHP ve İYİ Partili Belediye meclis üyelerinin oyları ile kabul edildi.

Toplantıda Tire Belediye Meclisi Başkanvekillikleri, katip üyeler ile encümen ve komisyon üyelerinin seçimi yapıldı.

Oyların sayılması sonrasında ;

Tire Belediye Meclisi 1. Başkanvekilliğine Halil Çulhaoğlu(CHP) , 2. Başkanvekilliğine Nejla Kırlı (İYİ Parti)

Katip üyeliklere, Gökhan Güngör (İYİ Parti), Görkem Orucak (CHP)

Encümen üyeliklerine, Serhan Aydın (CHP), Ahmet Alper Kasap (İYİ Parti)

Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliklerine, Halil Doğukan Eroğlu, Gökhan Güngör(İYİ Parti) , Yalçın Kaya CHP , Mustafa Maltepe, Ali Ayyıldız (Ak Parti)

Çevre ve Sağlık Komisyonu üyeliklerine , Cafer Tetik, Süleyman Kovacı(İYİ Parti) Halil Çulhaoğlu (CHP) , Mustafa Maltepe, Ali Ayyıldız (Ak Parti)

Tarım ve Orman Komisyonu üyeliklerine, Gökhan Güngör, Süleyman Kovacı( İYİ Parti) Serhan Aydın(CHP) , Fikret Arslan(Ak Parti) Okan Çulha (MHP

İmar ve Şehircilik Komisyonu üyeliklerine, Fatih Işık, Nejla Kırlı(İYİ Parti) Kamil Taşal(CHP) İsmail Tapkın, Ali Ayyıldız (Ak Parti)

Hukuk Komisyonu üyeliklerine Nejla Kırlı, Cafer Tetik(İYİ Parti) , Gökhan Hızlı(CHP) Yekta Saçkesen, Mehmet Pınar(Ak Parti)

Eğitim ve Gençlik Komisyonu üyeliklerine, Nejla Kırlı, Süleyman Kovacı(İYİ Parti) , Görkem Orucak(CHP) , Yekta Saçkesen, Ali Ayyıldız (Ak Parti)

Kültür ve Turizm komisyonu üyeliklerine Ahmet Alper Kasap, Fatih Işık (İYİ Parti) , Serhan Aydın(CHP) Fikret Arslan(Ak Parti) Arif Demirkan (MHP)

Gayrimenkul Değer Tespit Komisyonu üyeliklerine Ahmet Alper Kasap, Cafer Tetik(İYİ Parti) Yalçın Kaya (CHP) İsmail Tapkın, Meltem Hepşen (Ak Parti)

Kadın Erkek Eşitliği Komisyonu üyeliklerine Nejla Kırlı, Süleyman Kovacı (İYİ Parti) Halil Çulhaoğlu(CHP) , Yekta Saçkesen, Meltem Hepşen (Ak Parti)

Kentsel Dönüşüm Komisyonu üyeliklerine Fatih Işık, Halil Doğukan Eroğlu(İYİ Parti) Kamil Taşal (CHP) , Ali Ayyıldız, İsmail Tapkın (Ak Parti)

Engelsiz Tire Komisyonu üyeliklerine , Gökhan Güngör, Cafer Tetik (İYİ Parti) Yalçın Kaya(CHP) İbrahim Ülgüdür) Ak Parti) Hasan Çeltik (MHP)

Doğal Afet Denetim Komisyonu üyeliklerine Ahmet Alper Kasap, Halil Doğukan Eroğlu (İYİ Parti) Görkem Orucak(CHP) Mustafa Maltepe (Ak Parti) Nafiz Kükrer (MHP) seçildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275