banner277
banner264

Personelin yeni yılını kutladı

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran belediye çalışanlarının yeni yılını kutladı. 

banner288
Personelin yeni yılını kutladı
banner291

Tire Belediyesi Hizmet Binasında görev yapan tüm personeli çalıştığı birimlerde ziyaret eden Başkan Duran dış birimler ve saha çalışanlarını da unutmadı. 

TEMİZLİK İŞLERİ ÇALIŞMALARINDAN DAVULLU ZURNALI KARŞILAMA
Tire Belediyesi Temizlik İşleri çalışanlarının yeni yılını kutlamak için şantiyeye giden Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ı işçiler davul zurna ile karşıladı. İşçişer, Başkan Duran'a işçi maaşlarında yapmış olduğu zam için teşekkür etti. Başkan Duran daha sonra Park Bahçe ekipleri ve dış birimlerde görev yapan belediye çalışanları ile bir araya geldi.

Mutlu insanların yaşadığı güzel bir Tire hayalini hep birlikte gerçekleştirmek için yoğun mesai harcadıkları ifade eden Başkan Duran " Zabıta Memurlarımız, Temizlik İşleri çalışanlarımız , Park Bahçe ekiplerimiz, belediye hizmet binası ve dış birimlerde görev yapan personelimiz ile bir araya gelerek yeni yıllarını kutladık, çam sakızı çoban armağanı hediyelerini takdim ettik. 2021 yılının önce sağlık sonra huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Birlikte başarı dolu nice yıllara"dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276