banner277
banner264

Mahmutlar’da üreticinin yol sorununa neşter

Tire’ye bağlı Mahmutlar Köyü’nde İğdelikuyu Mevkii’nde üreticilerin yaşadığı yol sıkıntısı, Başkan Duran’ın talimatıyla çözüldü.

banner288

Tarlalarına gitmekte zorlandıklarını söyleyen çiftçiler durumu Mahmutlar Muhtarı Çetin Karadiş’e ve Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’a ilettiler. Yolun durumunu gören Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, Fen İşleri Müdürlüğü’ne yolun düzeltilmesi talimatını verdi. Bugün Tire Belediyesi’ne bağlı İş makineleri ve Kamyonlar bölgeye giderek yola dolgu malzemesi serip ulaşımı rahatlattı.

ÇİFTCİ’DEN BAŞKANA TEŞEKKÜR

Bölgede yol yapım çalışmasını gören çiftçiler Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’a teşekkür ettiler. Geçtiğimiz yıl da aynı bölgede yol çalışması yapıldığını söyleyen çiftçiler; ”Ne zaman yardım istesek başkanımız koşup geliyor. Kendisine teşekkür ederiz.” dediler. Mahmutlar Mahalle Muhtarı Çetin Karadiş de Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’a hizmetleri için teşekkür etti.

ÇİFTCİ YAŞARSA İNSANLARDA YAŞAR

Tire Belediyesi olarak her zaman üreticinin yanında olduklarını söyleyen Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran; “Çiftci yaşarsa bizler yaşarız. İlçemiz yılda en az iki kere ürün alabildiğimiz verimli topraklara sahip. Bizler Tire Belediyesi olarak her zaman üreticinin yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Onlar üretecek ki ülkemiz kalkınacak.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274