banner277
banner264

Başkan Duran’dan köylere, bayram ziyareti

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, bu yıl da geleneği bozmadı ve bayramda Tire köylerini ziyaret etti.

banner288

Bayramın üçüncü günü ziyarete başlayan Başkan Duran, 10 köyü ziyaret ederek mahalle sakinleri ile bayramlaştı. Ziyarete İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Yüksel Şenyurt, CHP Tire Belediyesi Meclis Üyeleri Serhan Aydın, Yalçın Kaya ve Belediye birim müdürleri katıldı. İlk olarak Doyranlı Köyü’nü ziyaret eden Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, burada Köy Muhtarı Bekir Yantut ve vatandaşlarla bayramlaşıp, Yasin Güleç'in lokma hayrına katıldı.

Manisa Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi ile burada bayramlaşan Başkan Duran, daha sonra hep birlikte vatan için şehit düşen Mehmet Çağlar Bölük ve Hakan Gözeger'in  babaları Salih Bölük ve Süleyman Gözeger'i ziyaret etti. Doyranlı ziyaretini tamamlayan Başkan Duran ardından Saruhanlı,  Çobanköy, Osmancık, Eğridere, Yenişehir, Sarılar, Kocaaliler, Kırtepe ve Işıklı Köylerini ziyaret ederek burada vatandaşlarla bayramlaşıp sohbet etti.

Köylerde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Duran, mahalle sakinlerinin isteklerini dinleyerek eksiklikleri tek tek not aldırdı. Köy ziyaretlerinin hafta sonu da devam edeceği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274