banner277
banner264

Başkan Duran’dan İlçe Müftülüğü’ne Ziyaret

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebeti ile Tire İlçe Müftüsü Şaban Sadan’ı makamında ziyaret etti.

banner288
Başkan Duran’dan İlçe Müftülüğü’ne Ziyaret

Ziyarete Tire Belediyesi Özel Kalem Müdürü Emrah Süreklier’de eşlik etti. Yaklaşık yarım saat süren ziyarette Tire’de yapılan din hizmetleri konuşuldu. Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran camilerin ve din görevlilerinin toplumun önemli yapı taşlarından birisi olduğunu söyleyerek Tire’de yapılan din hizmetleri için İlçe Müfütüsü Şaban Sadan nezdinde tüm Din Görevlilerine teşekkür ederek Camiler ve Din Görevlileri haftasını Kutladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tire Müftüsü Şaban Sadan Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’a teşekkür ederek sözlerini şöyle sürdürdü. “Bu özel günümüzde bizleri ve camiamızı unutmayarak onurlandıran Tire Belediye Başkanımız Sayın Salih Atakan Duran’a teşekkür ediyorum. İlçemize hizmet noktasında çalışmalarını aralıksız sürdüren Başkanımız bizleri de hiçbir zaman unutmuyor. Özelllikle pandemi döneminde camilerimizin temizlik ve dezenfekte edilmesi noktasında bizlere çok büyük destek verdiler. Fatma Sermin Kirazoğlu Kur-an Kursumuzun bahçesine çocuk oyun gurubu ve düzenleme için ayrıca teşekkür ediyorum. Atatürk Mahallesi sınırlarında bir Cami yaptırmak istediğimizi ancak yer sıkıntısı yaşadığımızı da kendilerine ilettik. Sağ olsunlar taleplerimize her zaman olduğu gibi sıcak yaklaştılar. Bu nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274