banner277
banner264

Başkan Duran’dan Ankara çıkarması

Ankara’da bir dizi temaslarda bulunan Başkan Salih Atakan Duran, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ile görüştü.

banner288
Başkan Duran’dan Ankara çıkarması
banner291

İlk olarak İYİ parti Genel Merkezi’ne giden Başkan Duran, burada İYİ Parti’nin gurup toplantısına katıldı. Gurup toplantısının ardından İYİ Parti Genel Merkezinde Genel Başkan Meral Akşener ile bir araya gelen Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, Akşener’e Belediye’nin 3 yıllık icraatları hakkında bilgi verdi. İYİ parti Genel Merkezi’nde ziyaretini tamamlayan Başkan Duran, buradan CHP Genel Merkezi’ne geçerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Belediyenin 3 yıllık icraatları hakkında Kemal Kılıçdaroğlu’na bilgi veren Başkan Duran, ardından Millet İttifakı paydaşı DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’ı makamında ziyaret etti.

Liderler turunu tamamlayan Başkan Duran, Ankara temaslarının ardından dönüş yoluna geçti. Ziyaretlere Tire Belediye Başkan Yardımcısı Sefa Yıldırım’da eşlik etti. Ziyaretler ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran; “Göreve geldiğimiz günden bu yana Ankara ziyaretlerimizi hiç aksatmadık. 2019 yılından bu yana ilçemizde ekibimizle birlikte çok güzel projelere imza attık. Tabi ki bu başarının birde görünmeyen büyük mimarları var. Bizler de bu noktada Genel Başkanlarımızı sık sık ziyaret ederek kendileri ile istişarelerde bulunuyoruz. Tire ilçesinin onlarda ayrı bir yeri var. Sayın Meral Akşener hanımefendiye ve Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Bey’e ilçemize verdikleri desteklerden dolayı şükranlarımı sunuyorum.  Genel Başkanlarımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener hanımefendi ve sayın Gültekin Uysal'ın da siz Tireli hemşerilerimize selamları var. İlçemize güzel haberlerle dönüyoruz. Hep birlikte el ele verirsek yapamayacağımız şey yok. Tire için aşk ile çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275