banner277
banner264

Başkan Duran, muhtarlarla 2021 yılını değerlendirdi

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, merkez ve kırsal mahalle muhtarlarını makamında kabul ederek 2021 yılını değerlendirdi.

banner288
Başkan Duran, muhtarlarla 2021 yılını değerlendirdi
banner291

Tüm mahallelere Belediyenin gücü nispetinde hizmet götürüldüğünün altını çizen Başkan Duran, tüm muhtarların yeni yılını kutlayarak onlara hediye takdim etti.

1 saat süren toplantıda muhtarlarda mahallelerinin sorunlarını dile getirdi. 2022 yılında da Tire 'de büyük projelere imza atacaklarını söyleyen Başkan Duran sözlerini şöyle sürdürdü. "Bir yılı daha geride bıraktık. Zor bir yıl odu. Hem hastalık ve pandemi süreci, hem ekonomik koşullar bizi biraz zorladı. İnşallah 2022 daha güzel daha verimli daha bereketli, sağlıklı  bir yıl olacak bizim için. Hayallerimizi gerçekleştirebileceğimiz imkanlar dahilinde köylerimize ve mahallelerimize hizmet etmek için koşturuyoruz. Geçtiğimiz dönemdeki eksiklikleri yapılmayanları yapmaya çalışıyoruz. İnşallah önümüzdeki yılda hep birlikte daha güzel işlere imza atacağız. Bu vesile ile yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275