banner277
banner264

Başkan Duran'dan köylere "Bayram Ziyareti"

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran Kurban Bayramını köy ziyaretleri ile geçirdi. 

banner288
Başkan Duran'dan köylere "Bayram Ziyareti"

Göreve geldiğinden bu yana her fırsatta köy ziyaretleri gerçekleştiren ve muhtarlarla birlikte köylerin ihtiyaçları için yerinde çözüm üreten Başkan Duran hem bayramlaştı hem de durum tespitinde bulundu. 

Tire Belediye Başkan yardımcıları Halil Doğukan Eroğlu ve Halil Uslu da Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ı bu ziyaretlerde yalnız bırakmadı. 

Başkan Duran Kurban Bayramının ikinci gününde Büyükkömürcü, Küçükkömürcü, Somak, Dağdere ve Dündarlı Köylerini ziyaret ederek, muhtarlar ve vatandaşlarla buluştu. 

Ziyaretler ile ilgili açıklama yapan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran "Kurban Bayramı vesilesiyle Büyükkömürcü köyü muhtarımız Şevket Acar, Küçükkömürcü Köyü muhtarımız Mehmet Efe, Dağdere Köyü muhtarımız Tuncay Yenilmez, Somak Köyü muhtarımız Fikret Yılmaz, Dündarlı Köyü muhtarımız Nurettin Yaşar  ve kıymetli vatandaşlarımızı ziyaret ederek, bayramlarını tebrik ettik. Yakın ilgi ve alakaları için muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sezgin sulukoğlu
Sezgin sulukoğlu - 3 ay Önce

başkanımızı bizede bekleriz köyümüzün içler acısı su sorununu yerinde görsün

Bşk
Bşk - 3 ay Önce

Neden not alınır anlamış değilm.zaten hep ihtiyaç var muhtarlar hep söyler belediyeler çalışır.ya ekipmanı çoğaltılır.yada makina alınır ...iş biter.şeçimden ber gelin diye yalvardılar. Bunları duymayan Tireli kalmadı bir.başkanlar duymaz.sade şu an değil herzaman ...bilhallssa yol 24 trilyon yol harcanır ama 6 bn lik bir yol çalışması olr bindirerek şu getireler...bn innamm samimiyetlerine...bnden öncede aynı bndan sonrada aynı.anı tas aynı hamm.

SIRADAKİ HABER

banner275