banner277
banner264

Başkan Kılınç Çarşı Mahallesindeki caminin temelini attı

Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, Çarşı Mahallesinde Köşk İlçesi Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği öncülüğünde Köşk Belediyesi ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla yaptırılan caminin temelini attı.Mimari ve...

banner288
Başkan Kılınç Çarşı Mahallesindeki caminin temelini attı
banner291

Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, Çarşı Mahallesinde Köşk İlçesi Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği öncülüğünde Köşk Belediyesi ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla yaptırılan caminin temelini attı.

Mimari ve estetik açıdan ilçede nezih bir ibadethane olma özelliğini taşıyacağını ifade eden Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, “Gün geçtikçe büyüyen ilçemizde kentleşme ile birlikte ilçemizin ve mahallelerimizin ortak kullanabileceği ibadethanelerimizi yapmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda hem Soğukkuyu Mahallesi hem de Çarşı Mahallesi Mahmut Şen Bulvarı civarında ikamet eden vatandaşlarımızın rahat bir şekilde ulaşabilecekleri camii inşaatımıza başladık. Şimdiye kadar İlçemizde Karatepe Şehitliği Camii, Altıeylül Tahir Aydın Camii, Kızılcayer Camii, Kıran Yukarı Mahalle Camii ve Gökkiriş Ağalar Camiini Köşk İlçesi Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneğimizin öncülüğünde hayırsever vatandaşlarımız, mahalle muhtarlıklarımız çalışmaları ve Belediyemizin katkılarıyla tamamlayarak ibadete açıldı. Köşkün tek çifte minareli camisi olma özelliği ile mihrabından minaresine, mermerinden nakışlarına varıncaya kadar en güzelini inşa etmeye çalışıyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274