banner277
banner264

Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 4 yeni araç

Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün kullanımına sunulmak üzere satın alınan araçlar için tören düzenlendi. Törene Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu da katıldı.

banner288

Hayırsever iş insanlarının ve sanayicilerin katkılarıyla alınan yeni araçlar, düzenlenen törenle Tire Emniyet Müdürlüğü’ne teslim edildi. Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü binası bahçesinde düzenlenen törene Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, Emniyet Müdürü Özgür Dinç, Jandarma Komutanı Okay Cansu, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Arif Demirkan, AK Parti Meclis Üyesi İsmail Tapkın ve İşadamı Hüseyin Çapkınoğlu ile birlikte çok sayıda davetli katıldı. Törenin ardından yeni araçların anahtarları protokol üyeleri tarafından polislere teslim edildi. Tören sonrası konuşan Kaymakam Fatih Çobanoğlu;
“Tire Organize Sanayi Bölgemize çok teşekkür ediyoruz TOSBİ 2 aracımızın bedelini üstelendi. Buna karşılık da İl Emniyet Müdürlüğümüz de 2 yeni araç tahsis etti. Toplamda 4 yeni aracı Tiremize kazandırmış olduk. İnşallah hayırlara vesile olur. Allah kaza bela vermesin. Araçlarımız iyi günlerde kullanılsın” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2022, 15:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276