banner277
banner264

Tire'deki kaza güvenlik kamerasında

Tire’de meydana gelen trafik kazasında otomobil ve motosikletin çarpışması sonucu 1 kişi ağır şekilde yaralandı. Motosiklette yolcu olarak bulunan Can Canoğlu, hastanede yaşam mücadelesi veriyor.

banner288

Ercan ÇELİK
 

Olay, geçtiğimiz gün Rafet Saygılı Caddesi ile Faik Tokluoğlu Bulvarı’nın kesiştiği kavşakta meydana geldi. M.D. yönetimindeki motosiklet dönel kavşaktayken, kavşağa giren G.K. yönetimindeki otomobil, motosiklete çarptı. Çarpmanın etkisiyle yola savrulan motosiklette yolcu olarak bulunan Can Canoğlu, ağır şekilde yaralandı.

Yaralı genç, önce Tire Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne oradan da İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Yaralının, hayati tehlikesi devam ediyor. Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa sarıyar
mustafa sarıyar - 1 yıl Önce

çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum bu kavşakta hiç bir önlem yoktur ne bir levha ne bir ışıklandırma ben genaral nahit tunaşar sokakta 4 yıl durdum orda hep kaza var bu kimsenin suçu değil bence oaraya iakaz levhaları ışıklandırma yapılması gerek çünki kavşak 4 yol ağzi birde fiskiye yola engel olabiliyorr

SIRADAKİ HABER

banner276