banner277
banner264

Terzi ve oğlu serbest bırakıldı

Tire'de milyonluk dolandırıcılık olayının şüphelisi M.B., mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. 

banner288

Ercan ÇELİK

Tire'de iddiaya göre vatandaşlardan topladığı paralarla kayıplara karıştıktan sonra polis tarafından yakalanıp gözaltına alınan M.B., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. 

Tire çarşısında terzilik yapan M.B. isimli şahıs iddiaya göre incir ihracatı yapma gerekçesiyle, kısa sürede yüksek gelir vaad ettiği onlarca kişiden yüklü miktarda paralar topladı. Bu paralarla ortadan kaybolan şahıs, mağdurların şikayeti sonrası polis tarafından Balıkesir Bigadiç'te yakalanarak gözaltına alındı. 

Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde işlemleri tamamlandıktan sonra Tire Adliyesi'nde hakim karşısına çıkarılan M.B. ve oğlu F.B., mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldılar. 

Adliye önünde mağdurların da toplanması üzerine, adliyeye çevik kuvvet ekipleri yönlendirildi. Tire Adliyesi'nde güvenlik üst seviyeye çekildi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Atakan BOLAT
Atakan BOLAT - 1 ay Önce

Sevgili muhabir kardeşim....bahse konu kişinin adı ve soyadı var... TERZİ diye başlık atmanız olumlu bir saptama olmamış...burda suçlanan bir meslek belirterek olmamalı..şahısa atfen meslek öne sürülmesi çok yanlış...ben sizleri tanimasa idim bu konuda suç duyurusunda bulunacaktım...sehven olduğuna kanaat getiriyorum ...sizden istirhamim lütfen gereken özeni gösteriniz..esnaf demeniz yeterli olur diye düşünüyorum...saygilar

Naci Keseli
Naci Keseli - 1 ay Önce

Umarım, yurt dışı yasağı da gelmiştir...

H Demiray
H Demiray - 1 ay Önce

Parası çok aklı az vatandaşla paranızı neden bankalara yatirmeyonuzda böle akıdeşlere verip durunuz şimdi beklen paralaniz gelcek diye bir Çin ata sözü derki şaşkınlar olmasa açık gözler nasıl yaşeycek diye...

AYFER DİKMEN
AYFER DİKMEN - 1 ay Önce

BUNLAR HEP DAHA ÇOK PARA KAZANMAK İÇİN YAPILAN YANLIŞLAR ELDEKİ KUŞ DALDAKİ KUŞ MİSALİ ELİMİZDEKİYLE YETİNSEK BUNLARI YAŞAMAYIZ YAZIK BU GİDİŞ NEREYE

SIRADAKİ HABER

banner276