banner277
banner264

Silahla ateş edenlere polis müdahalesi

Tire'de yılbaşı gecesi yoğun mesai harcayan polis ekipleri, meskun mahalde silahla havaya ateş ettikleri tespit edilen şahısları yakaladı, ele geçirilen silahlarla ilgili işlem yaptı. 

banner288
Silahla ateş edenlere polis müdahalesi
banner291

Ercan ÇELİK

Yılbaşı gecesi, Tire'nin huzur ve güvenin sağlamak için kentin neredeyse her köşesinde teyakkuzda olan polis ekipleri, silahla havaya ateş ederek kutlama yapan magandalarla ilgili işlem yaptı. 


Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü, yılbaşı emniyet tedbirleri kapsamında 18 ekip, 66 personelle kentin her bir köşesinde görev aldı. Gece boyunca pek çok noktada uygulama ve devriye görevi yapan ekipler,  saat 24:00 sıralarında meskun mahalde silahla havaya ateş ederek kutlama yapan magandalarla ilgili de yoğun çalışma yaptı. 


Tire'de yılbaşı gecesi havaya ateş ettiği tespit edilen 12 kişi polis tarafından yakalandı. 2 adet ruhsatsız tabanca, 6 adet kuru sıkı tabanca, 4 adet yivsiz av tüfeği olmak üzere toplam 12 silah ele geçirildi. 


Polisin gece boyu yaptığı uygulamalarda 289 şahsın GBT sorgusu yapılarak, 2 şahsın hırsızlık suçundan arandığı tespit edildi. 


Trafik ekipleri tarafından yapılan uygulamalarda ise 77 araç kontrol edildi, 23 araç sürücüsüne işlem yapıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275