banner277
banner264

Öğrencileri korkutan kaza ucuz atlatıldı

Tire’de traktör ile öğrenci servisinin karıştığı trafik kazası büyük bir şans eseri ucuz atlatıldı. Büyük korku yaşayan 21 öğrenci kontrol amaçlı Tire Devlet Hastanesine götürüldü.

banner288

Ergün ÇELİK

Tire’de, öğrenci servisi ile traktörün karıştığı trafik kazası büyük bir şans eseri ucuz atlatıldı. Kazanın ardından büyük korku yaşayan toplam 21 öğrenci kontrol amaçlı Tire Devlet Hastanesine götürüldü. İddiaya göre, Gökçen istikametine gitmekte olan Ahmet Ö. yönetimindeki “35 T 1073” plakalı traktör, Kireli yol kavşağında karayoluna çıkmak isteyen Raşit E. Yönetimindeki “35 YGD 13” plakalı öğrenci servisi ile çarpıştı. 
Öğrenim gördükleri Kireli Ahmet Taner Kışlalı Ortaokulu’ndan Çineyeri mahallesine gitmek için servise binen toplam 21 öğrenci kaza sırasında büyük şok ve korku yaşadı. Ambulanslarla Tire Devlet Hastanesi’ne götürülen öğrenciler burada tek tek tıbbı kontrolden geçirildi. Öğrencileri doktorlar güçlükle yatıştırdı. Kaza sıranda traktör sürücüsü Ahmet Ö. ile traktörde yolcu olarak bulunan Sami S. ve bazı öğrenciler hafif şekilde yaralandı. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276