banner277
banner264

Köpek saldırısı kadını hastanelik etti

Tire’de geçtiğimiz gün gece saatlerinde yaşanan köpek saldırısı olayında, bir kadın ciddi şekilde yaralanarak hastanelik oldu.

banner288
Köpek saldırısı kadını hastanelik etti
banner291

Tire ilçe merkezinde farklı semt ve sokaklarda zaman zaman görülen ve kimi durumlarda saldırganlaşarak insanlar için tehlike unsuru olan sokak köpeklerinin hışmına geçtiğimiz gün bir kadın uğradı. 

EŞİYLE GEZMEDEN DÖNÜYORDU
Şahide Köşk isimli 53 yaşındaki kadın, eşi Kudret Köşk’ün (55) kullandığı “35 YIY 65” plakalı motosiklet ile gece saat 21:30 sıralarında Aydınoğlu Caddesinde seyir halindeyken, cadde üzerinde bulunan bir kahvehanenin önündeki çimlik alanda yatan köpekler, bir anda havlayıp fırlayarak motosiklete doğru saldırıya geçtiler. 

YERDE YATAN KÖPEK ANİDEN SALDIRIYA GEÇTİ
O sırada kahvehane önündeki masalarda bazı vatandaşlar da yer almaktaydı. Herkesi şaşkına çeviren ani saldırı karşısında korkuya kapılan motosiklet sürücüsü Kudret Köşk, köpeklerin ısırmak amaçlı geldiğini görünce bir hamle ile gazı çevirip hızlanmak istedi ama tam bu sırada köpeğin biri arkada oturan eşini ayağından kaparak ısırdı. 

BACAĞINDAN KAPAN KÖPEK YERE DÜŞÜRDÜ
Köpeğin saldırısı ile dengesini kaybedip yere düşen Şahide Köşk isimli kadın, yüz üstü şekilde yola çarptı. Düşmenin etkisi ile kafasının farklı yerlerinden darbeler alan talihsiz kadın, olay yerine gelen ambulans tarafından Tire Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 

DİŞİ KIRILDI, GÖZALTI PATLADI
Acil serviste tedavi altına alınan Şadiye Köşk’ün dişinin kırıldığı, gözünün altından derin bir yara oluştuğu kafasının ve yüzünün farklı yerlerinde, yara bere, sıyrıklar ve morluklar oluştuğu tespit edildi. Hastanede yapılan tetkikler ve çekilen filmlerden sonra hayati bir tehlikesi bulunmadığı tespit edilen talihsiz kadın taburcu edildi.

SOKAKLARDA KÖPEK ÇETELERİ
Uğradıkları saldırının korkusunu ve şaşkınlığını halen yaşadıklarını belirten talihsiz kadının eşi Kudret Köşk, koca koca sokak köpeklerinin toplu bir şekilde ‘köpek çetesi’ misali kentin cadde ve sokaklarında serbestçe gezmelerinin ve bundan dolayı meydana gelen saldırı ve mağduriyetlerin bir sorumlusu ve karşılığı olması gerektiğini belirtti. 

“KARIMIN BAŞINA DAHA KÖTÜ BİRŞEY GELSEYDİ …!”
Köşk, “O gece motosikletten düşürülen karımın başına daha kötü bir şey gelseydi bunun sorumlusu kim olacaktı. Belediyenin köpek barınağı var. Bu köpekler sokaklarda başı boş bırakılmış. Yaşadığımız travma ve mağduriyetin peşini bırakmayacağız” şeklinde konuşarak tepkisini dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276