banner277
banner264

Kaymakam Tanrıseven Polis Kontrol Noktalarını Denetledi

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, farklı güzergahlarda oluşturulan polis arama ve kontrol noktalarını denetledi. 

banner288
Kaymakam Tanrıseven Polis Kontrol Noktalarını Denetledi
banner291

Tire’nin girişinde bulunan Bekleme Mevkii yakınlarında oluşturulan kontrol noktasına giden Kaymakam Tanrıseven, yetkililerden bilgi aldı. Denetimde Kaymakam Tanrıseven, görev başında polislere teşekkür ederek, moral verdi.
Güvenlik, trafik ve önleyici hizmetlerde görevli polis memurlarının kontrol çalışmalarını bir süre izleyen Kaymakam Tanrıseven, vatandaşlarla da uygulama hakkında sohbet etti. Bekleme Mevkii vazgeçilmez bir geçiş noktası konumunda olduğunu kaydeden Kaymakam Tanrıseven, kontrol noktasının güvenlik açısından taşıdığı öneme işaret ederek, yapılan tüm çalışmaların vatandaşların can ve mal güvenliğini korumaya yönelik olduğunu ifade etti.
 

KAYMAKAM TANRISEVEN "BÜTÜN ÖNLEMLER VATANDAŞIMIZIN HUZURU İÇİN"
Kent giriş noktalarında 24 saat esasına göre ekiplerin görev yaptığını hatırlatan Kaymakam Tanrıseven, denetimlerin asayiş, güvenlik ve trafik açısından yapıldığını dile getirerek şunları söyledi: 
“Ekiplerimiz yaptıkları kontrollerde dikkatli bir şekilde uyarılarını yapıyorlar. Amacımız, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini bozmaya yönelik suç ve davranışları engellemek ve hiçbir kazaya mahal vermemektir. İlgili ekiplerimiz bu konuda titizlikle çalışmalarını yürütüyor.”

KAYMAKAM TANRISEVEN'DEN POLİSE TEŞEKKÜR
Görevi başındaki polis memurlarına teşekkür eden Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, “Vatandaşımızın huzur ve güveni için polisimiz gece-gündüz demeden fedakârca görev yapıyor. Sizlerin buradaki görevi, kentimizin daha güvenli olması ve vatandaşlarımızın rahat etmesi içindir. Kahraman polisimize teşekkür ediyorum” dedi.

TANRISEVEN SÜRÜCÜLERE HAYIRLI YOLCULUKLAR DİLEDİ
Kaymakam Tanrıseven yol denetimleri sırasında durdurulan araç sürücüleri ve yolcular ile sohbet edip hayırlı yolculuklar diledi. Denetim sırasında vatandaşların da polis ekiplerine destek verdiği ve yapılan bu uygulamalardan çok memnun oldukları görüldü.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274