banner277
banner264

Katmercioğlu’nun ölümüyle ilgili 4 kişi tutuklandı

Tire’de geçtiğimiz günlerde ölü olarak bulunan İsmail Katmercioğlu’nun ölümüyle ilgili 4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi. Evdeki kenevirler yakalanmasın diye, yola sürüyüp “kamyon çarptı” dediler.

banner288
Katmercioğlu’nun ölümüyle ilgili 4 kişi tutuklandı
banner291

Ercan ÇELİK

Olay 26 Haziran 2020 tarihinde Tire’ye bağlı Kahrat Köyü’nde meydana gelmişti. Kahrat Sulama Kooperatifi’nin önünde sabah saatlerinde bir erkek cesedi bulunmuştu. Cesedin 23 yaşındaki İsmail Katmericoğlu’na ait olduğu tespit edilmişti.

4 ŞÜPHELİ CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Olayla ilgili derin bir soruşturma başlattan Tire İlçe Jandarma Komutanlığı, sıkı bir takip sonucu olayı aydınlattı. Olayla ilgili gözaltına alınan C.K., E.S., K.Ö., M.E. ve S.K. isimli şüpheliler Tire Adliyesi’ne sevk edildiler. Mahkeme sonucu C.K. serbest bırakılırken, diğer 4 şüpheli tutuklanarak Ödemiş M Tipi Cezaevine sevk edildi.

KAMYON ÇARPTI DEDİLER

İddiaya göre İsmail Katmercioğlu, yakındaki bir evin çatı katından alkol ve uyuşturucu etkisiyle düştü. Evde bulunan ekili kenevirler yakalanmasın diye şahsı yola taşıyan şüpheliler, kamyon çarptı diyerek trafik kazası süsü vermeye çalıştılar. Fakat jandarmanın sıkı takibi sonucu, ayak izleri ve sürükleme izleriyle olay aydınlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276