banner277
banner264

İşyerine, polis operasyonu: Çalıntı eşyalar bulundu

Tire’de bir işyerine yapılan operasyonda, çalıntı klima, su motoru ve tırpanın yanısıra kaçak sigara ele geçirildi. Polis, işyeri sahibi hakkında işlem yaptı.

banner288
İşyerine, polis operasyonu: Çalıntı eşyalar bulundu
banner291

Ercan ÇELİK

Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’ne bağlı ekipler, uzun süren takip sonucu, Tire’de meydana gelen hırsızlık olayında çalınan klima ve jandarma bölgesindeki başka bir hırsızlık sonucu çalınan su motoru ve tırpan aletinin Tire’de bir işyerine satıldığı istihbaratına ulaştı. Bunun üzerine derhal harekete geçen polis, söz konusu hırsızlık malı eşyaları, işyerine V.V. ve B.C. isimli şahısların sattığını tespit etti.

Çalıntı eşyaların bulunduğu işyerine operasyon düzenleyen polis, çalıntı malları işyerinde ele geçirirken, ayrıca işyerinde yaptığı aramada çok sayıda kaçak sigara da ele geçirdi.

Hırsızlık olayının şüphelilerinden V.V.’nin karışmış olduğu başka bir hırsızlık olayı sebebiyle geçtiğimiz aylarda polis tarafından yakalandığı ve zaten cezaevinde olduğu öğrenildi.  Çalıntı malların bulunduğu işyeri sahibi hakkında da hem çalıntı eşyaları satın almak hemde kaçak sigaradan dolayı tahkikat başlatıldığı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274