banner277
banner264

Çalınan traktör, polis tarafından bulundu

Olay geçtiğimiz hafta içerisinde gerçekleşti. İhsaniye Mahallesi Gökçen Efe Caddesi üzerine traktörünü park eden vatandaş  sabah uyandığında traktörünün römorkuyla birlikte bıraktığı yerde olmadığını görünce büyük şok yaşadı.

banner288
Çalınan traktör, polis tarafından bulundu
banner291

Bunun üzerine traktör sahibinin durumu hemen polise bildirmesi üzerine İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Büro Amirliği Ekipleri harekete geçti. İlçe Emniyet Müdürü Kadir ŞEN’in de her aşamasını titizlikle takip ettiği çalışmalar ise birkaç gün sonra meyvesini verdi.

Asayiş Büro Ekipleri traktörün çalındığının anlaşılması üzerine ilçede bulunan  ilçe güvenlik kamerası kayıtları ile yakınlardaki tüm kameraları tek tek inleyerek traktörün izini sürdü. Yapılan bu çalışmalar sonucu polis traktörün Tireye bağlı bir köyde satılmaya çalıştığını tespit eti. Traktörü çalan şahsı tespit eden polis operasyon için düğmeye basarken, traktörü çalan zanlının evine  gece yarısı operasyonu düzenledi. Evi ablukaya alan polis zanlının kaçmasına fırsat vermezken, kapısında polisi gören zanlı büyük bir şok yaşadı. Çalınan traktörü römorkuyla birlikte evin bahçesinde bulan polis, traktörü çalan ve satması için aracılık yapan akrabasını da göz altına aldı. Her iki şüpheliyle alakalı adli tahkikatın devam ettiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2021, 16:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274