banner277
banner264

TÜBİTAK Projelerinin takipçisi Vali Tutulmaz olacak

Afyonkarahisar’da gerçekleştirilecek TÜBİTAK Bilim Toplum Programları’nın proje takipçisi Vali Mustafa Tutulmaz olacak.Gelişen ve değişen çağa uyum sağlamak, yaşamı daha kolay ve daha kaliteli hale getirmek ile ilgili birçok alanda tasarruf...

banner288
TÜBİTAK Projelerinin takipçisi Vali Tutulmaz olacak
banner291

Afyonkarahisar’da gerçekleştirilecek TÜBİTAK Bilim Toplum Programları’nın proje takipçisi Vali Mustafa Tutulmaz olacak.

Gelişen ve değişen çağa uyum sağlamak, yaşamı daha kolay ve daha kaliteli hale getirmek ile ilgili birçok alanda tasarruf sağlamak amacıyla yürütülen TÜBİTAK Bilim Toplum Programları Afyonkarahisar’da yapılacak ve Vali Tutulmaz projelerin takipçisi olacak. Vali Mustafa Tutulmaz, bu yıl kentte yürütülecek TÜBİTAK 4004, 4005, 4006 ve 4007 projeleri hakkında bilgiler almak üzere TÜBİTAK Bilim Toplum Programları (BİTO) DDK üyesi Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Kahraman ve İl Temsilcisi Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Emin Türkoğlu’nu makamında kabul etti.

Başarılı çalışmalarından dolayı konuklarını tebrik eden Vali Tutulmaz, kentte de başarılı çalışmalar yürütüleceğine inandığını ve bu anlamda da özellikle ortaokul ve liselerde yürütülecek 4006 Bilim Fuarının nicelik ve nitelik olarak takipçisi olacağını ifade etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274