banner277
banner264

Şuhut esnafı iftarda bir araya geldi

Şuhut Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığının düzenlediği iftar programı Belediye şelale düğün salonunda gerçekleşti.İftar programına Kaymakam Mehmet Boztepe, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, AK Parti Şuhut İlçe Başkanı Gültekin...

banner288
Şuhut esnafı iftarda bir araya geldi
banner291

Şuhut Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığının düzenlediği iftar programı Belediye şelale düğün salonunda gerçekleşti.

İftar programına Kaymakam Mehmet Boztepe, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, AK Parti Şuhut İlçe Başkanı Gültekin Özdemir, AK Parti Şuhut İlçe Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Çatalkaya, protokol üyeleri ve çok sayıda ilçe esnafları katıldı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Akdağ şelale düğün salonunda gerçekleştirilen iftar programına katılım sağlayan tüm değerli misafirlerine teşekkürlerini sunarak günün anlam ve önemine binaen katılımcılara hitap etti.

Daha sonra İlçe Kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt günün anlam ve önemine binaen konuşma gerçekleştirerek açıklamalarda bulundu. İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı’nın Kuran Tilaveti ve duası ile devam eden iftar programı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Akdağ’ın iftar programına katılan tüm kıymetli esnaf ve protokol üyelerine teşekkürü ile sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276