Yüz Okumayla Hastalıklar Oluşmadan Önlenebilir

Çevreci Eczacılar Kooperatifi (ÇEKOOP) tarafından düzenlenen eğitimde konuşan Homeopat Eczacı Fatma Henden,  Yüz Analizi Yöntemi ile kişilerdeki mineral eksikliğini saptayıp hastalıklar oluşmadan önlenebileceğini açıkladı.

Yüz Okumayla Hastalıklar Oluşmadan Önlenebilir

Eczacılar ve sağlık profesyonelleri için bilgilendirme seminerleri düzenleyen Çevreci Eczacılar Kooperatifi Ege Üniversitesi Anemon Otel'de Homeopat Eczacı Fatma Henden'in konuşmacı olarak katıldığı bir eğitim düzenledi. Vücutta bulunan mineraller vücudun sağlığı için gerekli tüm fonksiyonlarını yerine getirir diyen Henden,  "Bunların noksanlığında hastalıklar oluşmaya başlar, bu noksanlıkları yerine koyduğumuzda hastalıklardan vücudumuzu koruyabiliriz dolayısıyla hastalıkların tedavisinden ziyade hastalıkları önlemek amaçlı iyi bir profilaktik yöntemdir" dedi. Henden, minerallerin hücre içi noksanlığını 7 yıl öncesinden anlayabileceğimizi bu bağlamda hastalıklar oluşmadan çok daha öncesinden önlem alabileceğimizi vurguladı.

Yüz analizi ile minerallerin noksanlığını 7 yıl önceden yüzden tanımlanabildiğine dikkat çeken Henden, "Hücre içi noksanlığı bugün normal laboratuvar testleriyle elde edilemiyor" dedi. Bunun yanı sıra, eğitimde yüz okuma tekniğinden bahsedildi ve yüz okuma tekniği hakkında ipuçları aldık. Henden, "Hücre içi demir eksikliğini yüzden okuyabiliriz, yaşlılık lekelerini Schüssler tuzlarıyla bertaraf edebiliriz. Eğitim almamış biri de yüzündeki kızarıklık ve solgunluklardan ya da göz etrafındaki dairesel koyu renklenmenin ne anlama geldiğini sadece Schüssler tuzları bilgisiyle tanımlayabilir" dedi. Göz etrafındaki sarı toprak rengi oluşumlar hücre içi toksin birikiminin göstergesidir diyen Henden, "Cildimizdeki yaşlılık lekelerini Schüssler tuzları yardımıyla korumaya alabiliriz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER