Tire Devlet Hastanesi Türkiye’nin gururu oldu

Sağlık Sen 2 No'lu Şube yönetimi, dijital hastane alanında Avrupa'nın dördüncü kurumu olan Tire Devlet Hastanesini ziyaret etti.

Tire Devlet Hastanesi Türkiye’nin gururu oldu
banner231

 

Sağlık Sen İzmir 2 No'lu Şube Başkanı Ekrem Özdemir ve beraberindeki heyet, Tire Devlet Hastanesi yöneticisi Fatih Hayali'yi ziyaret etti. Heyet, Stage 7 ödülünü alan hastane yönetimini tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Başkan Özdemir de, Uluslararası Sağlık Bilgi ve Yönetim Sistemleri Topluluğu (HIMSS) tarafından verilen 'Stage 7' belgesini almaya hak kazanan hastanenin yönetiminden konuyla ilgili bilgi aldı. Stage 7 seviyesine ulaşan Türkiye'nin ilk, Avrupa'nın ise dördüncü hastanesi olan Tire Devlet Hastanesi yönetimini kutlayan Başkan Özdemir, hastane yöneticisi Fatih Hayali ve ekibini ödülü almada tüm emeği geçen sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

 

Hastane yöneticisi Fatih Hayali, başarıdan dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, "Hastanemizde yurt dışından sistemi görüp incelemeye gelecek birçok yabancı heyeti ağırlayacağız. Bu hem ülkemiz hem de hastanemiz açısından büyük bir onur ve tanıtım olacak" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223