Kritik ameliyat, başarılı geçti

İhlas Haber Ajansı Muhabiri, Tireli Basın Mensubu Fatih Şaşmaz, 2 saat süren başarılı kalp ameliyatı sonrası eski sağlığına kavuştu.

Kritik ameliyat, başarılı geçti
banner244

İhlas Haber Ajansı Muhabiri Fatih Şaşmaz, geçtiğimiz günlerde yaşadığı bir kalp rahatsızlığı nedeniyle Tire Devlet Hastanesi’ne kontrole gitti. Burada kalbinde delik olabileceği şüphesi üzerinde duran doktorlar Tireli Basın Mensubu Fatih Şaşmaz’ı tam teşekküllü başka bir hastaneye yönlendirdi. Bunun üzerine kontrol için Medical Park Hastanesi’ne giden Şaşmaz’ın kalbinde 22 mm çapında bir delik olduğu ortaya çıktı. Yapılan testler Şaşmaz’ın ameliyat olması gerektiğini işaret edince Profesör Doktor Ertuğrul Ercan ve Ekibi hemen harekete geçti ve Şaşmaz’ı önceki gün ASD Kapama ameliyatına aldı. Yaklaşık 2 saat süren ameliyat başarıyla sonuçlanırken Şaşmaz bugün yoğun bakım ünitesinden çıkarılarak özel odasına alındı. Fatih Şaşmaz’ın önümüzdeki günlerde hastaneden taburcu edileceği öğrenildi.

Bizler de HaberTire Gazetesi olarak değerli meslektaşımız İHA Muhabiri Fatih Şaşmaz’ın en yakın zamanda eski sağlığına kavuşarak aramıza dönmesini diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2017, 07:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221