banner277
banner264

Kaplan Çam Restoran'ın Girişimi Büyük Takdir Topladı

Kaplan Çam Restoran; yeni yeni girişimlerine devam ediyor. İzmir genelinde bir ilke daha imza attı. Müşterilerini  kendisine ait konforlu iki münibüs ile ücretsiz olarak Kaplan'a taşıyor.

Kaplan Çam Restoran'ın Girişimi Büyük Takdir Topladı

Aracı olmayanların Kaplan'ın muhteşem doğasından yararlanabilmeleri veya alkol alacak misafirlerinin mal ve can güvenlikleri dikkate alınarak başlatılan girişim, İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezinin (UKOME) ve Tirelilerin büyük beğenisini kazandı. Ulaşım Koordinasyon Merkezi böyle bir girişimin ilk olduğunu, yaklaşımı takdirle karşıladıklarını ifade ettiler.

Konuyla ilgili açıklamalar yapan Kaplan Çam Restoran Halkla İlişkiler Müdürü Canan Tekkurşun Çekinmez ; 

"Tiremizde altın günleri düzenleyen onlarca bayan küme var. Çoğu, orta yaşlılardan oluşuyor. Bazen bir evde, bazen bir pastanede toplanıyorlar.Bazen de şehir merkezinden çıkıp temiz hava alabilecekleri yerlere ulaşmak istiyorlar.Çoğunun aracı olmadığı için araç kiralamak zorunda kalıyorlar. Bu da çeşitli sorunlar yaratıyor. Alkol alan misafirlerimizin de dönüşlerinde üzücü olaylar yaşadıklarını biliyoruz. Onların da huzur ve güvenliklerini düşünerek iki adet gıcır gıcır münibüs alındı. İzmir Ulaşım Koordinasyon Merkezinin talep ve önerileri doğrultusunda kapıları otomatik ve tam güvenlikli hale getirtildi. Şimdilik bir münibüsümüz misafirlerimizi istedikleri yerden alıp istedikleri yere bırakıyor. Yakında, karşılıklı ring seferlerine başlanacak . Böylece; aracı olmayanlar da, engelli kardeşlerimiz de ücretsiz olarak Kaplan'a çıkabilecekler.  Güzel bir Kaplan günü yaşayıp mutlu olarak evlerine dönebilecekler. Alkol alacak misafirlerimizden de rica ediyoruz, kendilerini ve misafirlerini Kaplan'a ücretsiz olarak biz taşıyalım. Kaplan'da sabit telefonlar 8 aydır çalışmadığı için bize, 05367336541  ve 05068605860 nolu telefonlardan ulaşabilirler " dedi.

Kaplan Çam Restoran'da sürprizler art arda devam edecek gibi...

www.kaplancamrestoran.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275