İZSU’dan “Paşa Çeşmesi” cevabı

Geçtiğimiz hafta sosyal Medya da dolaşan ve “İZSU paşa çeşmesinin suyunu kesti” şeklindeki iddialara İZSU dan açıklama geldi.

İZSU’dan “Paşa Çeşmesi” cevabı

İZSU Tire Şube Müdürü Muammer ÖzarslanPaşa Çeşmesi ile ilgili bu güne kadar hiçbir tasarrufumuz olmadı. Geçtiğimiz günlerde paşa çeşmesinde akan suyun yavaşlaması nedeni ile kurumumuz hakkında bu yönde eleştiriler geldi. Eleştirilerin ardından ekiplerimizi hemen bu bölgeye yönlendirdim. Bilindiği gibi bu su dağdan doğal yollarla akıp gelen bir su.  Zamanla bu suyun geçtiği bölgelerde tıkanmalar meydana geliyor ve suyun hızını yavaşlatıyor. Biz göreve geldiğimizden bu yana rutin olarak paşa çeşmesini temizliyoruz. Bizim suyu kestiğimiz iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır. Ekiplerimiz gerekli çalışmalarını yapmışlardır. Şu anda mevcut su akmaktadır.

 

BİR TELEFON KADAR YAKINIZ

İZSU Tire Şube Müdürü Muammer Özarslan “Göreve geldiğimizden bu yana Tireli vatandaşlarımıza hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Ekiplerimiz mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalarını sürdürüyor. Altyapı çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında şehir yaşamında oluşan rahatsızlıktan dolayı vatandaşlarımızdan özür diliyor ve anlayış bekliyoruz. Kurumumuzla ilgili yaşanan olumsuz durumlarda sizlere bir telefon kadar yakınız. İzmir Yolu üzerinde bulunan şantiyemize de gelip sorunlarınızı bizlere aktarabilirsiniz. Vatandaş memnuniyeti bizim için önceliklidir. Sizleri burada çayınızı içerken bizlerde sizlerin sorunlarına çare bulacağız”dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223