Hastane yönetiminden Gazi’ye evinde ziyaret

Mardin'de girdiği çatışmada gazi olan İskender Kul'u Tire Devlet Hastanesi yönetimi evinde ziyaret etti.

Hastane yönetiminden Gazi’ye evinde ziyaret
banner231

 Tire Devlet Hastanesi Başhekimi ve Yöneticisi Op. Dr. Fatih Hayali ile Hastanenin İdari Müdürü Necmettin Küçük ile Hastane çalışanlarından olan aynı zamanda Tire Erzurumlular Derneği Başkanı olan Tuncay Kasapoğlu, geçtiğimiz günlerde Mardin’in Kızıltepe ilçesinde teröristlerle girdiği çatışmada bacağından yaralanarak gazi olan ve Mardin’de Devlet Hastanesi’nde geçirdiği ameliyat sonrası tedavi süreci için Tire’deki ailesinin yanına gelen özel hareket polisi gazi İskender Kul’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.


YAPILAN ZİYARETLER, EDİLEN DUALAR MANEVİ GÜÇ VE MORAL VERİYOR
İskender Kul ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ileten Hayali, Küçük ve Tuncay Kasapoğlu her türlü terör saldırısının biran önce bitmesini, bir daha güvenlik güçlerimizden ve sivil vatandaşlarımızdan kimsenin canının yanmamasını dilediklerini ifade ettiler.  Tire’nin bağrına bastığı gazisi İskender Kul, yapılan geçmiş olsun ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerin dile getirdi. Bu ziyaretlerin ve edilen duaların kendisine manevi güç verdiğini söyledi.


GAZİMİZİN TEDAVİSİNİN DEVAMI HASTANEMİZDE YAPILACAK
Kısa bir süre devam eden ziyarette görüşlerini dile getiren Başhekim Hayali, Gazi olan polis memurunun tedavisinin kalan kısmının Tire Devlet Hastanesi’nde süreceğini, iyileşme buradan takip edeceklerini ve İskender Kul’un biran önce iyileşip ayağının üstüne kalkması için herşeyin yapılacağını ifade etti. 


MARDİN’DE BAŞARILI BİR AMELİYAT YAPILMIŞ 
Mardin’de yapılan operasyonun başarılı bir operasyon olduğunu, fakat kemikte çoklu kırık gerçekleştiği için tedavinin aylarca süreceğini belirten Hayali, Tire Devlet Hastanesi Ortopedi Servisinden İskender’i takip edeceklerini söyledi. Hayali, sözlerinin devamında; “Gururumuz olan genç gazimizin ve ailesinin emrindeyiz. Bu vatan için kendini feda eden şehitlerimizin yakınları, gazi olan kahramanlarımız ve aileleri için elimizden geleni yapmaya hazırız. Son günlerde iyice azan bu terör belasından birlik ve berberlik içinde kurtulacağımıza olan inancım tamdır. Bu hain bölücü terör örgütü nü, bölücü ve işgalci Fetö çetesini ve diğer tüm terör örgütlerini hastane olarak bir kez daha kınıyoruz.” şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223