Genç annenin ölümü sevenlerini yasa boğdu

Tire’de uzun yıllar Delikanlı Ticaret’te çalışan ve herkes tarafından tanınan Nuray Akman isimli genç kadın yakalandığı amansız hastalığa yenik düştü.

Genç annenin ölümü sevenlerini yasa boğdu

Ergün ÇELİK

Yaklaşık 20 yıl Delikanlı Ticaret’te çalışan ve herkes tarafından yakından tanınan evli ve iki çocuk annesi 46 yaşındaki Nuray Akman, bugün tedavi gördüğü İzmir 9 Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Neşeli tavırları ve cana yakınlığıyla tüm Tire halkının sevgisini kazanan Akman yaklaşık 7 yıl önce cilt kanserine yakalanmıştı. 7 yıldan bu yana tedavi gören Akman yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek bütün sevenlerini yasa boğdu.

 

DELİKANLI: “HAYAT DOLU BİR KİŞİLİKTİ”

Hayatının baharında kanser hastalığına yenik düşerek yaşamını yitiren Nuray Akman’a 20 yıl boyunca iş veren ve hastalığı sürecinde hep yanında olan Tireli İşadamı Mehmet Delikanlı, Akman’ın hayat dolu bir kişilik olduğunu söyledi. Delikanlı yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi; “ Nuray hanım çok iyi bir insandı. Uzun zamandır bu hastalık ile mücadele ediyordu. Ne yazık ki bugün kendisini kaybettik. Arkasında iki tane melek gibi çocuk bıraktı. Bundan sonraki süreçte çocuklarının eğitimi ile bizzat ilgileneceğiz. Geride kalanlar için ne yapılması gerekiyorsa yapacağız. Acımız çok büyük. Nuray kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine de başsağlığı diliyorum” dedi. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223