En büyük hayalini gerçekleştirdiler

Down Sendromlu Melih Öksüz’ün en büyük hayali asker olmaktı. Ailesi ve yakınları düzenledikleri asker eğlentisiyle onu askere uğurladılar.

Ergün ÇELİK

Öksüz ailesinin down sendromlu 20 yaşındaki oğulları Melih Öksüz’ün en büyük isteği askere gitmekti. Aile ve yakınları bunun için hareket geçerek yetkili yerlere müracaatta bulundular ve müracaata olumlu yanıt aldılar. Melih, İzmir Gaziemir Ulaştırma Birliği’nde 1 gün temsili askerlik yapacak.

Bunun üzerine babasına kına eğlencesi istediği söyleyen Melih için, ailesi tüm imkanları seferber etti ve evin önünde akrabaların, arkadaşlarının ve komşularının katılımıyla muhteşem bir asker eğlencesi gerçekleştirildi.

Gece boyunca çok mutlu olduğu gözlenen Melih Öksüz’ün babası Hüseyin Öksüz başta olmak üzere ailesi duygu dolu anlar yaşadılar.

Baba Hüseyin Öksüz, “Çok mutluyum. Çok gururluyum. Oğlumun şu hayattaki tek hayali asker olmaktı. Biz de temsili de olsa bu isteğini yerine getirdik. Onun mutlu olduğunu görmek dünyalara bedel. Keşke sağlıklı olsaydı da gerçekten askere gönderebilseydik. Bizim bu en özel anımızda yanımızda olan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2018, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner221