Tireli ikizler, dev turnuva için Almanya’da

Göztepe Tire Futbol Okulu öğrencilerinden Halil İbrahim ve Muhammed Emin Mısıroğlu, UEFA Internationale Provinzial U11 Cup  için Almanya’ya gidiyorlar.

Tireli ikizler, dev turnuva için Almanya’da

Ercan ÇELİK

Göztepe Tire Futbol Okulu’nun yetiştirdiği 2007 doğumlu Halil İbrahim ve Muhammed Emin Mısıroğlu isimli ikiz kardeşler, sezon başında Göztepe U 11 takımına seçilerek, akademi takımında oynamaya başlamışlardı. Futbol konusundaki yetenekleri kısa süre içerisinde Göztepe Tire Fubol Okulu’nda keşfedilen ve bu doğrultuda yetiştirilen ikizler, şimdi dünyanın en seçkin takımlarının katıldığı turnuvada oynayacaklar.

Almanya’nın Düseldorf şehrinde yapılacak turnuvaya Bayern Münih, Inter, Manchester City, Everton, Galatasaray, Beşiktaş, PSV Einthoven gibi büyük takımlar da katılıyor. Turnuva için yarın yola çıkacak olan ikizler, Göztepe U 11 kadrosunda bu takımlarla karşı karşıya gelecekler.

Göztepe Tire Futbol Okulu Yetkilileri, “Sene başında kendi ellerimizle yetiştirip, teslim ettiğimiz çocuklarımızın dünyanın en büyük organizasyonuna katılmaları bizleri ayrıca gurur ve mutluluk kaynağı oldular. Tire futbol konusunda çok büyük potansiyeli olan bir ilçe. İleriki yıllarda, şu an yaşı çok küçük olan yıldız futbolcularımızın da Göztepe Akademi takımlarında yer alıp, bu tür organizasyonlara katılacağını düşünüyoruz. İlçemizde futbol kültürünün gelişmesi adına faaliyetlerimiz devam ediyor.” Dediler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eda Oğuzhan
Eda Oğuzhan - 9 ay Önce

İnşAllah geleceğin Messi si Ronaldosu olacaklar

Mehmet KILIÇ
Mehmet KILIÇ - 9 ay Önce

Tebrikler ikizleri Türkiye futboluna kazandıran ailesine antrenörlerine ve kulübünü yolları ve bantları açık olsun inşAllah ilerki yaşlardansa ülkemizi en iyi şekilde temsil ederler başarılar

Oğuzhan Eda
Oğuzhan Eda - 9 ay Önce

Futbol konusunda müthiş yeteneği olan bu çocuklardan ciddi başarı bekliyoruz.

Mahmut Erdoğan
Mahmut Erdoğan - 9 ay Önce

Geleceğin messileri yetişiyor

İbrahim MISIRLIOĞLU
İbrahim MISIRLIOĞLU - 9 ay Önce

Başarılar diliyorum

Mümin gun
Mümin gun - 9 ay Önce

Tiremiz için bu fırsatı umarım yetkililer değerlendirir de Tirenin tanıtımında rol oynar

Hakan Taşgın
Hakan Taşgın - 9 ay Önce

Bu ikizler tam bir yetenek abidesi

Mustafa Altınsoy
Mustafa Altınsoy - 9 ay Önce

Allah bileğinize kuvvet versin her attığınız gol olsun koçlarım benim


SIRADAKİ HABER

banner221