Tireli bisikletçiler sponsor arıyor

Çeşme’de 4-6 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan Salcano Veloturk Gran Fondo bisiklet yarışmasna katılmak isteyen 2 Tireli Bisikletçi kendilerine bir sponsor arıyorlar.

Tireli bisikletçiler sponsor arıyor

Ergün ÇELİK

Her yaşta bisiklet severin Kasım ayının ilk haftasında üç gün boyunca bisiklet etkinlikleriyle bir araya getirmeyi amaçlayan Çeşme Belediyesi, 4-5-6 Kasım 2016 tarihlerinde Salcano Veloturk Gran Fondo adı altında bir bisiklet yarışması düzenledi. Türkiye’nin dört yanından katılımcıların olduğu yarışmaya eğer sponsor bulabilirlerse Tire’den de Yunus Emre Ediz ve Yavuz İnce isimli iki bisikletçi katılacak. 


“BU YARIŞA KATILMAK İSTİYORUZ”
Tireli Bisikletçi Yunus Emre Ediz yaptığı açıklamada yarışa katılmak için sponsorun şart olduğunu söyledi. Ediz açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Bizler Kasım Ayı’nda yapılacak olan yarışmaya katılmak istiyoruz. Bu yarışmadaki asıl amaçlarımızdan biri yaşadığımız kent olan Tire’yi temsil etmektir. Ancak yarışa katılmak için bir sponsora ihtiyacımız var. Yarışlara az bir süre kalmasına rağmen sponsoru bulamadık. Bu yarış, bulacak olduğumuz sponsora çok fazla yük olmuyor. Sadece üzerinde sponsorun adı bulunan forma, yol ve katılım ücreti gibi cüzi rakamlarla halledilebiliyor. Tireli firmalardan isteğimiz kısa süre içinde sesimize kulak vermeleridir. Yarışlara katılıp iyi bir derece ile kentimize dönmek istiyoruz”


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223