Tire’de Mesut Toros dönemi

Tire Belediye ve Kulüp Onursal Başkanı Tayfur Çiçek tecrübeli hoca Mesut Toros ile 1 buçuk yıllık anlaşma sağlandığını söyledi.

Tire’de Mesut Toros dönemi

 

Ercan ÇELİK

 

3.Lig 2. Grup’ta, mücadele eden Tire 1922’de, Mesut Toros dönemi resmen başladı. Belediye ve Kulüp Onursal Başkanı Tayfur Çiçek, tecrübeli hoca Mesut Toros ile 1 buçuk yıllık anlaşma sağlandığını söyledi. İmzayı atan Toros, takımla birlikte ilk idmana çıkarak, ikinci yarı hazırlıklarının startını verdi. Mesut Toros ile bir dönem BAL Ligi’ndeyken de çalıştıklarını hatırlatan Belediye ve Kulüp Onursal Başkanı Tayfur Çiçek, “Hocamız uzun süredir takımı izliyordu. Kenti ve takımı yakından tanıyan tecrübeli biri olduğu için çok şanslıyız. Yardımcı hocalarımız değişmedi. Serkan Söğüt ve Ahmet Çeltikçi görevlerine devam edecekler. Ara transfer döneminde takviye yapalım mı diye kendisine sorduk. Takımın iyi olduğunu ve transfere gerek olmadığını söyledi. Yine de gerek görürsek takımı birkaç isimle takviye edebiliriz. İkinci yarı hazırlıklarına başladık. İlerleyen günlerde kamp programı olabilir. Hedefimiz, lig sonunda Play-Off grubunda yer alabilmek” diye konuştu.

 

TOROS’LA, BAL LİGİNDE ÇALIŞMIŞTIK

Tire 1922 Kulüp Başkanı Mutlu Sarayköylü, “Mesut Toros hoca ile BAL liginde 4-5 hafta çalıştık. Hoca kariyerli sevdiğimiz bir hocamız. İzmirlidir. Aydın'da, Fethiye'de, Altay'da görev yaptı. Aydın Spor'u şampiyon yaptı. Altay'ı play - off'lar çıkardı. Tiremize ve takımımıza hayırlı uğurlu olsun. Sezon için hedefimiz öncelikle playoff potasına yükselmek daha sonra da liderlik için mücadele vermek.” Dedi.

 

YENİ STADYUM NİSAN’DA HAZIR OLACAK

İnşaat çalışmaları süren yeni stadyum ile ilgili olarak da konuşan Başkan Mutlu Sarayköylü, “Yeni stadyum nisan ayı gibi bitecek. Playoff olursa playoff maçlarımızı yeni stadyumumuzda yapabiliriz. Şampiyonluk olursa son maçımıza yetiştirmeye çalışacağız. 200 kişinin çalıştığı yeni stadyum inşaatımız tüm hızıyla sürüyor. Tribünlerin bir tarafı tamamen kapatıldı. Şimdi karşı tribüne geçildi. Localar ve üstünün kapatılması için çalışılıyor. 2017 yılının nisan ayına kadar bitirilmesini bekliyoruz.” Dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223